Abant-Kartepe-Kartalkaya-Uludağ Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ  

(3 Beyaz Cennet)

BOLU-ABANT GÖLÜ-SAPANCA-MAŞUKİYE-GÖLYAZI KÖYÜ-ULUABAT GÖLÜ PROGRAMA DAHİL

    

BOLU’da 4* SOYLU OTEL Y.P.   BURSA’da 4* TİARA TERMAL OTEL Y.P.

(3 Gün-3 Gece)

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 19:25 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 19:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20:05 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 20:25 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 20:30 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’nden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü))  20:55 BORNOVA (Kampus Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. BALIKESİR, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ya varıyoruz

BOLU civarında alacağımız extra sabah kahvaltısı sonrasında, ülkemizin eşsiz yörelerinden biri olan, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ekliyoruz. Daha sonra, Ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Güzel bir günün ardından, BOLU’daki otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama BOLU’da   4* SOYLU OTEL’ de olacaktır. http://soyluotel.com/

 


2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekanlarından biri olan KARTEPE’ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunan ve  her geçen gün popülerliği artan  bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizide tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye geliyoruz. Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde, Alabalık tesislerinde alacağımız öğle yemeğimizin ardından,  BURSA’ ya hareket ediyoruz. Bursa’ da otelimize yerleşerek, termal havuzun keyfini çıkartıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bursa 4* Tiara TERMAL OTEL’ de .


3. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz. 3.üncü beyaz cennet ULUDAĞ’ da,  telesiyej gezilerimizi yapıp bol bol fotoğraf çekme şansımız olacak.  Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. . Kar ve eğlenceye tamamen doyduktan  sonra, Uludağ’dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA(TARİHİ ÇINAR )olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Dönüş güzergahımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü.  Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem… Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği…Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan 740 yıllık çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra,SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka Egeden Travel organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 •  1 Gece Bolu Soylu 4* Otel’de
 •  Bursa’da 4* Tiara Termal Otel'de
 •  Rehberlik
 •  Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 •  Araç içi ikramlar
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 •  Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 •  Otellerde Belirlenen Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Abant-Kartepe-Kartalkaya-Uludağ Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Tur araç büyüklüğü katılımcı sayısına bağlı olarak seçilmektedir. Turizm paketli olarak 17/27/29/35/46 Kişilik araçlar seçilebilir.
  • Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilir. 4 kişi aynı odalarda otelin müsait odaları dahilinde istenebilir.
  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.
  • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • Tur programı EGEDEN TRAVEL SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

  İptal Şartları


  İptal iade şartları Egeden Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. www.egedentravel.com adresinden inceleyebilirsiniz.


  Vize Bilgileri