Eskişehir-Beypazarı Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BEYPAZARI’NDA KONAKLAMA VE BAĞEVİ'NDE YEMEKLİ EĞLENCE AYRICALIĞI BU PROGRAMDA …

 ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI 

  GÜNDÜZ ÇIKIŞLI  

1 Gece; Eskişehir’ in En Merkezi ve En Yeni Otellerinden biri olan 4* Karaca' da Konaklama  ve 
1 Gece; Beypazarı’ nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzikli Eğlence Fiyata Dahil !!!

Tur Programı

1. Gün:

Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü)      06:40 LOZAN  (Atatürk Lisesi Karşısı) 07:00 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:05 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 07:40  BORNOVA (Kampus Önü) nden siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ ya varıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’ na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’ e varıyoruz. Önce, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’ un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini TrenÇocuk oyun alanları, Hayvanat BahçesiBilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu gibi birçok yeri görüyoruz. . Akşamüzeri Eskişehir’ in en yeni, en modern oteli olan 4* Karaca HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’ in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek gezintiler yapabilme şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI çevresinde hareketli yaşantısı ile ünlü ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI’ nda keyifli saatler geçirebilirler. Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK’ a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Türkiye’ nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz. Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’ na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Buradan, BEYPALAS Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ’ nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Unutamayacağınız keyifli bir gece sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’ nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİİNCİLİ CAMİİTAŞMEKTEP’ i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’ nde, etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü Deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ ne gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI’ na veda ediyoruz. Geçirdiğimiz bu keyifli gezinin ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. POLATLI-AFYON-UŞAK güzergahı ile kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’ e varıyor ve bir başka EGEDEN TRAVEL seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

* Çevre Gezileri ve İkramlar

* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

* Beypazarı’nda Bağ Evin’ de Canlı Müzik Eşliğinde 1 akşam yemeği

* Beypazarı’nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)

* Eskişehir’de 4* Karaca Otel’de Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

* Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

* Öğle Yemekleri

* Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

* Porsuk Çayında Gondol Gezisi

* Yolda alınacak sabah kahvaltısı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 01 Ağustos • 11 Eylül • 30 Ekim

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  01.08.2020749.00 TL
  649.00 TL
  899.00 TL
  799.00 TL
  749.00 TL
  649.00 TL
  0 - 6 Yaş 290.00 TL
  7 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »
  11.09.2020749.00 TL
  649.00 TL
  899.00 TL
  799.00 TL
  749.00 TL
  649.00 TL
  0 - 6 Yaş 290.00 TL
  7 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »
  30.10.2020749.00 TL
  649.00 TL
  899.00 TL
  799.00 TL
  749.00 TL
  649.00 TL
  0 - 6 Yaş 290.00 TL
  7 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Eskişehir-Beypazarı Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri