DAVRAZ KAYAK MERKEZİ (Sevgililer Gününe Özel)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Sevgililer Gününe Özel

 DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve GÖLLER BÖLGESİ 

ISPARTA'NIN TEK 5* OTELİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI...

5* BARİDA HOTELS Y.P. (Isparta'da)

Kapalı Yüzme Havuzu-Sauna-Hamam-Fitness

MUHTEŞEM BİR SÖMESTR TATİLİ… LÜKS BİR OTELDE KONAKLAMA VE KAR KEYFİ

14-16 Şubat 2020  (3 Gün 2 Gece)

SALDA GÖLÜ - BURDUR - BURDUR GÖLÜ - BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ - YARIŞLI GÖLÜ
EĞİRDİR GÖLÜ - CAN ADA - YEŞİL ADA - ISPARTA - KAKLIK MAĞARASI - DAVRAZ KAYAK MERKEZİ​ 
 

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 

SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA,

FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR…

Tur Programı

1. Gün:

Saat 06:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Önü), 06.15’ de  KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 06.20’da KARŞIYAKA (Yunuslar Anıt),  06:35  ALSANCAK  (Lozan Atatürk Lisesi Önü),  06:45 KONAK Sabancı Kültür Merkezi, 06.50’de ÜÇYOL’ dan siz değerli konuklarımızı alarak, turumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, Pamukkale benzeri Traverten oluşumu olan, damlataşı, sarkıt ve dikitlerle eşine rastlanmaz güzellikte olan, renkli sarkıt dikit ve beyaz travertenleri ile meşhur KAKLIK MAĞARASI' nı geziyoruz. Daha sonra, otobüsümüze tekrar biniyor ve ACIGÖL’ ü panoramik olarak görerek, ISPARTA‘ ya hareket ediyoruz. Alacağımız öğle yemeğinin hemen ardından Isparta’ ya Gül’ü getiren GÜLCÜ İSMAİL EFENDİ HEYKELİ’ ni, SÜLEYMAN DEMİREL HEYKELİ’ ni,  ISPARTA’nın sembolü GÜL HEYKELİ’ ni ve FİRDEVS BEY BEDESTENİ’ ni görüyor ve gezintiler yapıyoruz. Ardından ISPARTA merkezde serbest zaman verip, meşhur Gül Suyu, Gül Lokumu ve Gül Sabunu alışverişlerimizi yapma şansına da sahip olacağız.  Akşam üzeri ISPARTA’ nın tek 5* oteli olan 5* BARİDA HOTELS’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeğine kadar otelimizin aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ISPARTA’ da Türkiye’ nin en güzel pistlerine sahip Kayak Merkezlerinden biri olan DAVRAZ KAYAK MERKEZİ’ ne çıkıyoruz. Davraz Kayak Merkezi doğal güzellikleri ve mükemmel kar kalitesiyle, amatör ve profesyonel kayakçılara emsalsiz parkurlar sunmaktadır. Bu güzel ortamda kayak ve snowboard yapabilir veya Telesiyej ile sümbül tepesine çıkıp saleplerinizi yudumlarken, eşsiz güzellikteki beyaz örtüyle kaplı dağları seyredebilisiniz. Öğle yemeğimizi sucuk ekmek veya farklı alternatiflerle alıyor; muhteşem kar manzaraları eşliğinde yürüyüşler yapıp, neşeli dakikalarımızı fotoğraflarla anılarımıza ekliyoruz. Tatilinizi unutulmaz kılacak bu anlardan sonra, ISPARTA’ da 5* BARİDA HOTELS’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı alıp otelimizden ayrılıyor ve göller bölgesinin en büyük doğal zenginliklerine sahip EĞİRDİR GÖLÜ’ ne hareket ediyoruz. Eğirdir Gölü’ ne karayolu ile bağlı olan CAN ADA ve YEŞİL ADA’ ya uğruyoruz ve YEŞİL ADA’ da manzaraya karşı çaylarımızı yudumlayıp, bu güzel ortamda kısa yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu esnada, AYASTAFANOS KİLİSESİ, EĞİRDİR KALESİ ve DÜNDAR BEY MEDRESESİ’ ni gördükten sonra, BURDUR’ a yol alıyoruz. Zengin buluntuları ile güzel bir müze olan BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ’ nde, Hacılar, Kuruçay Höyükleri, Bubon, Kibyra ve Sagalassos kazılarından çıkarılan tarihi eserleri görüyoruzBURDUR panoramik şehir turumuzu tamamladıktan sonra, öğle yemeğimizi Burdur’un ünlü kebabı’ndan tadıyoruz. Burdur’un meşhur ceviz helvasından alarak, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. BURDUR GÖLÜ, YARIŞLI GÖLÜ manzaraları eşliğinde, Türkiye’ nin en derin ve berrak göllerinden biri olan SALDA GÖLÜ’ ne hareket ediyoruz. Uzayıp giden beyaz ve temiz kumsalı ile mavinin tüm tonlarını, doğal güzelliklerini cömertçe sunması nedeniyle Salda Gölü’ne Türkiye’nin Maldivleri unvanı verilmiştir… Şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin,  huzur verici bu ortamın, tertemiz havasını soluyarak, muhteşem manzaraya karşı akşam çaylarımızı keyifle içiyoruz. Ardından, SERİNHİSAR-DENİZLİ-AYDIN üzerinden NAZİLLİ’ nin meşhur pidesinden de tadarak, akşam geç saatlerde İZMİR’ e varıyor ve bir başka Egeden Travel gezisinde buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» 5* BARİDA HOTEL Y.P Konaklama 2 Gece Sabah+Akşam Yemeği

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» Otelde Lobby alanında çay ikramı

» Otel odalarında giriş günü ücretsiz kişi başı 0.5 lt su ve çay&kahve set up bulunmaktadır

» Otele giriş esnasında Gül Şerbeti ikramı

» Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi

» Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Otelde belirtilen tüm ekstralar

» Otelde mini bar kullanımı

» Telesiyej ve Kayak Ekipmanları ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  DAVRAZ KAYAK MERKEZİ (Sevgililer Gününe Özel) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri