Avşa Adası - Erdek Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 AVŞA ADASI & ERDEK TURLARI 

ULUABAT GÖLÜ-GÖLYAZI-BAYRAMDERE SAHİLİ-BANDIRMA-ERDEK-AVŞA ADASI-MANYAS KUŞ CENNETİ

5* GRAND ASYA HOTEL’ DE Y.P. Konaklama ( Bandırma' da )

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:10 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:20 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:35 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  06:50 KARŞIYAKA (Anıt),  06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar),  07:00 BOSTANLI (Bostanlı İskele-İskelenin Karşısı),  07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:25 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü-Osman Kibar Meydanı)’ ndan siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda (ekstra) kahvaltımızı aldıktan sonra, AKHİSAR- BALIKESİR üzerinden, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜ kenarında, göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda, öğle yemeğimizi aldıktan sonra, dağların yeşilliğin ve denizin birleştiği BAYRAMDERE’ ye hareket ediyoruz. Bayramdere’ nin muhteşem sahilinde yürüyüşlerimizi gerçekleştirerek, fotoğraf molası veriyoruz. Denize karşı çay keyfi sonrasında, KARACABEY üzerinden,  BANDIRMA’ ya ulaşıyoruz. Güzel bir günün ardından, Bandırma’da 5* GRAND ASYA HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Erdek Limanına gidiyoruz. AVŞA ADASI’ na geçmek üzere, Feribota biniyor ve  PAŞA LİMANI ADASI’ nı görerek, güzel manzaralar eşliğinde  AVŞA ADASI’ na ulaşıyoruz. Güzellikte birbiriyle yarışan sakin koyları, altın sarısı kumsalları, Ada ruhunu koruyan huzurlu atmosferi, mavisi, yeşili ile MARMARA’ nın gözde tatil merkezi olan adayı tanımak için rehberimiz eliğinde kısa bir tur yapıyoruz. Bu esnada şarapları ile ünlü bu beldemizde alışveriş yapma imkânımızda olacak… Daha sonra pırıl pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Akşamüzeri feribotla ERDEK‘ e geri dönüyoruz ve kısa bir yolculuk sonrası tekrar 5*GRAND ASYA HOTEL’ imize geliyoruz. Akşam yemeği sonrasında, isteyen konuklarımız Bandırma’ nın sahilinde yürüyüş ve kahve keyfi yapabilirler…


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra,  deniz kokusu ve martı sesleri arasında güne başlayarakBandırma' nın simgesi AŞK KÖPRÜSÜ’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Bandırma’ dan ayrılarak, doğası, tarihi, kültürel ve sosyal değerleri açısından önemli bir tatil beldesi olan ERDEK merkeze geçiyoruz. Sahilinde, yürüyüşler yapıyor ve cafelerinde oturup, bu güzel ortamda, çay molamızı veriyoruz. Erdek gezimizi tamamladıktan sonra, Türkiye’ nin en önemli kuş cennetlerinin başında gelen MANYAS KUŞ CENNETİ Milli Parkına hareket ediyoruz. Burada yürüyüşlerimiz esnasında hayranlıkla izleyeceğimiz birbirinden ilginç kuşları fotoğraflarımıza ekliyoruz. Güzel anılarımızla,  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyor ve bir başka EGEDEN TRAVEL seyahatinde  buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Lüks Otobüsler İle Ulaşım        

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Otobüs İçi İkramları

Açık Büfe  2 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

» OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

» ÖĞLE YEMEKLERİ

» YOLDA ALINACAK YİYECEK ve İÇECEKLER

» FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ (Erdek-Avşa)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Avşa Adası - Erdek Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri