Bursa - Uludağ 2020 Yılbaşı`na Özel

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

 2020 YILBAŞI BURSA - ULUDAĞ TURU 

Uluabat Gölü - Gölyazı Köyü - Mudanya - Cumalıkızık Köyü

4* TİARA THERMAL&SPA HOTEL'DE Y.P. Konaklama Kalitesiyle...

UNUTULMAZ BİR YILBAŞI

         30 Aralık 2019 - 1 Ocak 2020 ( 3 GÜN-2 GECE )

                TERMAL, ULUDAĞ KEYFİ ve  MUHTEŞEM BİR YILBAŞI GALA EĞLENCESİ          

            Canlı Müzik Eşliğinde Harika  Yılbaşı Eğlencesi 

Oryantal Dans Show + Dans Müziği

          DJ + Limitsiz Yerli İçki 

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN!!!     

EGEDEN TRAVEL GÜVENCESİ 

 

Tur Programı

1. Gün:

Saat: 06:00 ÜÇKUYULAR [Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhane Önü] , Saat 06:15 KONAK [Sabancı Kültür Merkezi Önünden], Saat 06:30’ da LOZAN MEYDANI [Fuar Kapısı Önünden], Saat 06:50’ de KARŞIYAKA [Anıt, Yunuslar] Saat 06:55’ de BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:00 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 07:20’ de BORNOVA KAMPÜS ÖNÜ’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak, yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, MANİSA-AKHİSAR-BALIKESİR üzerinden, Türk-Yunan Savaşı’nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen MUDANYA’ ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ ni geziyoruz. Mudanya’da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Daha sonra, Uludağ eteklerindeki meşhur Kızık Köylerinden biri olan CUMALIKIZIK Köyü’ ne doğru turumuza devam ediyoruz. CUMALIKIZIK, Osmanlı kır mimarisinin örneklerini Türkiye’de en iyi yaşatan köydür. Köyün en büyük özelliği ve güzelliği tarihi evleridir. Sokaklarında hayranlıkla gezerken birçok çeşme, ahşap bezemeli camii, kubbeli bir hamam göreceksiniz. Tarihi evleri gördükten sonra, köy içinde serbest zaman veriyor ve Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmış, evliyalar ve türbeler şehri BURSA' ya varıyoruz Bölgenin en şık ve nezih otellerinden biri olan, 4* TİARA THERMAL & SPA Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğine kadar isteyen konuklarımız otelin kapalı termal yüzme havuzundan faydalanabilirler. Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Türkiye’de en çok tercih edilen, kayak merkezlerinden biri olan, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde, İNKAYA (TARİHİ ÇINAR ) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Uludağ’a vardığımızda, arzu eden konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek kafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatlerden sonra, yeni yıl heyecanı ile 4*TİARA THERMAL &SPA Otelimize geri dönüyoruz. Akşam için hazırlıklarımızı yapıp, muhteşem yılbaşı balosu ve nefis yemeklerden oluşan zengin menüsüyle, YENİ YILA MERHABA diyoruz. Gece geç saatlere kadar eğleniyoruz. Konaklama otelimizde


3. Gün:

Yeni Günün ilk gününde, öğleye kadar sürecek BRUNCH şeklinde alacağımız kahvaltının ardından, otelden ayrılarak, BURSA’ yı gezmeye devam ediyoruz. ULUCAMİİ, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ TÜRBESİ ziyaret ederek, SAAT KULESİ’ ni, ve Bursa KALESİ’ nin SUR DUVARLARI’ nı da panoramik görme şansına sahip olacağız.  TOPHANE’ de,  BURSA’ nın muhteşem manzarası eşliğinde, keyifle çaylarımızı içerek, tarihi KOZAHAN' ı (İpekçiler Çarşısı) geziyoruz ve isteyen konuklarımız bu esnada, Bursa’nın meşhur kebabı’ndan tatma şansına sahip olabilirler. Dönüş güzergahımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü.  Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem… Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği…Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan asırlık çınarın altında, akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK-BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka Egeden Travel organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Tiara Otel ’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Belirtilen Aktiviteler
 • EGEDEN TRAVEL Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • EGEDEN TRAVEL Güvencesi
 • Seyahat Sigortası 
 • Yılbaşı Gala Eğlencesi Yemeği ve Limitsiz İçki

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri 
 • SPA ’da Kişiye Bağlı Özel Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Üçkuyular (Pamukkale Yazıhane Önü) (06:00)
 • Konak (Sabancı Kültür Merkezi Önü) (06:15)
 • Lozan Fuar Kapısı Önü (06:30)
 • Karşıyaka İskele Karşısı (06:50)
 • Karşıyaka (Bostanlı İskele) (06:55)
 • Mavişehir (Ege Park Önü) (07:00)
 • Bornova (Ege Üniversite Kampüs Önü) (07:15)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Yorumlar


Bursa - Uludağ 2020 Yılbaşı`na Özel Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


Vize Bilgileri